Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett? Bővebben lent

Mi történhetett? Bővebben lent

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom kb 4 és fél hós koráig letettem és magától elaludt igaz picit nyöszörgött ha sírt kivettem de ez ritka volt.Aztán a feje tetejére fordult a világ csak ringatásra vagy a pihenőszékben Paff sárkányra aludt el.Most kb 2 hete leteszem cumit beteszi öleli alvóállatkáját és nézelődés után hang nélkül elaludt.Egészen most csütörtökig.Akkor kicsit megbolydult ugyan a napirend mert orvoshoz vittük ellenőrzésre(koraszülött volt)és azóta ez nem működik.Újra Paff vagy ringatás.Nemcsak azért mert nekem megerőltető az altatás de ez nem mehet ugye a végtelenségig hogy csak így aludjon el.
2009. nov. 7. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi ez sem tart majd a végtelenségig...lehet ez már a szeparációs szorongás. Elég fáradt? Foga? Front? Annyi minden befolyásolhatja...trauma a dokinál? Próbálkozz megint és figyeld meg jól a körülményeket, hátha megint összejön. Addig is kitartás!
2009. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a gyerekek nem gépek, változnak a szokásaik, a fiam két hetente mást szeretne, mire megszokunk egy rendszert "kinövi", mi alkalmazkodunk, még nincs kétéves, most kezdjük a mesét, még nem értek mindent amit mond és így nem tudom, hogy mit szeretne, de már sok mindent kifejez és így könnyebb, ha majd beszélnek, akkor jobb lesz a helyzet...
2009. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A szeparációs szorongás ezzel is jár?Sokat olvastam már erről de ezt nem olvastam.
2009. nov. 7. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Lehet h szorong az egyedülléttől és ezért tért vissza a ringatósdihoz..persze csak találgatok..de nyugi semmi sem állandó..
2009. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!