Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babának mennyi idős...

Egy babának mennyi idős koráig kell kapnia a Vigantolt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éves kort mondott a doktornő, az a kis üveg elég is lesz, mert 400csepp van benne.


5hetes baba anyucija

2009. nov. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen az 1 éves kor helyes, de az egy üveg nem bizos, mi a második üveget használjuk már és még csak 8 hós :-) nem értem hova tűnt?!
2009. nov. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekunk 1 eves kor utan is adni kell osszel es telen ha be van borulva 2 cseppet
2009. nov. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is adom 15hos fiamnak a napi 1cseppet,egészen 2éves koráig.Bár én már olyant is olvastam h 2éves kortol 2csepp kell.Öszintén nemtudom.
2009. nov. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves korig napi egy csepp télen-nyáron, aztán elég a téli hónapokban max. napi egy csepp, de nem tragédia, ha néha kimarad. Egyébként a felnőtteknek is jó szolgálatot tehet heti kétszer-háromszor télen, mert a C vitaminnal kiegészítve az influenza vírus ellen elég hatékony védekezést nyújt.
2009. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!