Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi található a pelenkázós...

Mi található a pelenkázós szekrényeteken?

Figyelt kérdés
Nálunk lassan semmi, mert le kell pakolnom, ugyanis a babám megteszi helyettem már. Csak nem úgy, ahogy én szeretném. :)
2009. nov. 6. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem már csak játékok vannak rajta. :)) A kisügyes már mindent ledobált róla, most a plüs játékokkal teszi ezt. :)) A polcokat még nem fedezte fel, a kiságy mellett nem szokott addig elsétálni. De előbb-utóbb szerintem erre is sor kerül és azt is át kell rendeznem.

10 hós anyuka

2009. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pelenka+popsi krém+popsitörlő+baba olaj, az ajtós részén törölközője+alvós cuccok.NA ez már a múlt mióta elkezdett járni meg pakolni azóta csak a játékok amit 1 nap 1000* le-fel ,ki-be pakol!:))
2009. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nincs, mert ha néhanapján felteszem, mindent lerúg, egyébként már a földön, egy lepedőn pelenkázom. (még csak) 5 hós
2009. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pelenka egy rekeszbe, na ezeket szereti szétdobálni, popsitölről, popsikrém, és egy lámpa.
2009. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hónapja semmi, mert mindent lerámolt:)
2009. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs, tanultam az első gyerek esetéből. Ő is mindent szétdobált, a másodiknál már nem is vettünk :)
2009. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!