Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket adtok 15...

Milyen ételeket adtok 15 hónap körüli gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kicsit ciki ez a kérdés mert szinte már mindent ehetne, de mégis úgy érzem sokszor mint régen hogy ugyanazokat adom. Kétszer adtok neki meleg kaját, vagy csak ebédre?
2009. nov. 6. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor hogy,van,hogy kétszer,de többnyire egyszer.

Mindent eszik már jóformán.

sztem nem is nagyon válogat,de főleg azokat szereti amiket egyedül meg tud enni,felcsipegetni..pl párolt zöldség stb..de főzit is kap még..15hós

2009. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ebéd és vacsi ugyanaz, amit mi eszünk. Mindig azt kapja, amit mi, kivéve ha tejfölös, vagy tejszínes, vagy mákos, met azt nem eheti.

Magadnak gondolom változatosan főzöl, az már jó a gyereknek is.

2009. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy visszakérdezek,de már vacsira sem és reggelire sem eszik a babótok tápszert?

A lányom 15 hónapos de este még azt kap,(nemtudom valahogy nem merem ezt az egyet leváltani) amugy ugyanazt eszi amit mi.

2009. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom 18 hónapos, még reggel este tápizik. Nem kell lecserélni, és egy éves kor után is fontos a napi fél liter tejalapú.


Ennyi idősen a lányom már azt ette, amit mi, főzelék, tészta minden fajtáját, sülthusit krumplival szóval tényleg amit mi és eddig még semmiért nem reklamált.

Én kétnaponta főzök, szóval két napig ugyanaz az ebéd, vacsira attól függ, hogy mennyi időnk van délután. Ha van összeütök valami gyors meleg vacsit, de általában hideget eszünk. Most nagy sláger lett a lányomnál a kakaóskalács kakaóba mártogatva.

2009. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!