Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan 1 év körüli...

Van itt olyan 1 év körüli baba, akinek vízsérve van? És műtik is?

Figyelt kérdés
Nem szívódot fel, 2 hét múlva műtét lesz. Mire számítsak? Milyen a műtét? Utána hogyan kell ápolni? Mindenféle tapasztalat érdekelne! Köszönöm!
2009. nov. 6. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam ilyenről, de úgy látom más sem.

Ezt találtam:

[link]

2009. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, igaz, hogy az én fiam - a nagyobbik - nem 1 év körüli hanem 18 éves, de mivel azt írtad, hogy mindenféle tapasztalat érdekel, leírom!

Szóval, pár hónapos volt amikor észrevettük, hogy herevízsérve van. Meg akarták műteni. Igen ám, de elhúzódó probléma volt az orrával, folyt, szürcsögött és ez miatt eltolták a műtétet. Eldugult orral mégsem akarták altatni. Akkor kellett volna visszavinnem amikor elmúlik az orrfolyása. Elég hosszú idő telt el sajnos, mire meggyógyult viszont így elmúlt a sérve. Következésképpen nem is lett megműtve. Azóta is gondolkodom rajta, hogy ha akkor nincs az a probléma az orrával, fölöslegesen altatták ill. bicskázták volna...

2009. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2009. nov. 9. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!