Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 8 hós baba még mindig...

Baj ha 8 hós baba még mindig újszülött cumiból eszik?

Figyelt kérdés
Probáltam már több félét, de nem bír velük enni csak az újszülött etető cumiból.Van három állású cumink is, de ezekből több tápszer folyik a nyakára mint amennyit megeszik
2008. júl. 4. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én 6 hónapos babám is AVENT újszülött cumis cumisüvegből issza a gyümilevet. Ő még csak szopizik, tízóraira és uzsonnára kap 1-1 dl gyümölcslevet, de ez nem vált ki még étkezést. Én azért nem adok neki mást, mert így nem szokik le a ciciről, mert a gyümiléért is meg kell dolgozni. Szerintem nem baj, ha abból eszik a babád, amit megszokott, viszont lehet egy picit tágítani a lyukat, így "nem horpad be" szegény buksija evés közben, de mégis ugyanaz a cumi.
2008. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, az én babám 10 hónapos, és ő is még az első cumiját használja. Persze váltani kell, mert felszakad az anyag, de más fajtából ő se tudja meginni, ugyanezekből az okokból, mintt a te babád.
2008. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!