Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek adni a fácánlevesben...

Merjek adni a fácánlevesben főtt zöldségből és a léből 9 hónapos kicsimnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a vadhúst csak később eheti, de a levéből megkínálnám.
2009. nov. 6. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem adhatsz nekipl a levest+benne fott zoldseget.
2009. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam ette a husit is.Nagyon egészséges.De a zőltséget nyugodtan adhatod és szerintem a levét is.
2009. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a gyors választ! A húst is enné, de azt nem merem, a táblázatomban valamikor csak másfél éves kor körül ajánlják a fácánt. Nem tudom miért, pedig száraz egészséges husi.
2009. nov. 6. 14:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose adtam az ilyen táblázatokra, ha a babád enné akkor add neki nyugodtan!
2009. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Enné, és nem igazán értem én sem, hogy fácánt miért nem lehet hamarabb. Szerintem egészségesebb mint a csirke stb.., nem tápon nevelkedik.
2009. nov. 6. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
14.09-es vagyok.Az én apukám vadász és szinte csak vad hús található itthol.Az én fiam sokat meg evett és nem lett tőle semmi baja.A táblázatra én sem adtam,mert nem láttam okát,hogy miért nem adhatok neki.Na ezt jól le írtam.:P De gondolom érted:)
2009. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze. köszi! :-)
2009. nov. 7. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!