Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rakhatok szölő cukrot az...

Rakhatok szölő cukrot az őszibarack pépbe 3 hós babának?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
szerintem se őszibarack pépet se semmilyen cukrot ne adj neki. Ha nagyon nem tud kakilni, őszibaracklevet esetleg, de abba se kell cukor, ugyanis az hasfogó. Ha társzeres akkor sincs szüksége még más kajára, ha szopik akkor pláne.
2008. júl. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Ha kezdesz mellétáplálni,akkor almával kezd.A barack legyen 3.4.gyümi.de nem kell bele szölöcukor.Re´pa,krumpli,majd jöhet a barack.Ha a széklet miatt kell,akkor is csak cukor ne´lkül.A lányom nagyon szereti.
2008. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ne cukrozd meg. Oké, hogy a teát édesen szeretik a babák, de a gyümölcs, és általában minden étel ízét inkább úgy szokja meg, ahogy azt majd később is enni fogja. Ha mindent cukrosan eszik az ember, akkor már cukor nélkül nem is érzi az ízeket. A barack elég édes így is. De ha most kezded a gyümölcsöket, akkor inkább az almát add először.
2008. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Helyes sorrend h.táplálásnál: alma, őszibarack, kumpli, sárgarápa. Majd ezek keverve. Utána a többi fokozatosan.

A cukor nem székletfogó, sőt! De semmilyen cukrot nem ajánlatos adni, nem jó a fogaknak és az ízlelés miatt sem ajánlott. És ha kell, természetesen el lehet kezdeni a h.táplálást! Gondolom orvossal, védőnővel ezt úgyis megbeszélte az anyuka!

Jó babázást!

2008. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az én kisfiam 2,5hós tegnap óta adok neki őszibarack natúr levét széklete miatt.Nagyon izlik neki.Nekem a védőnő azt mondta ha nincs széklete 1dl.kamillateába 1teáskanál cukor az segit,de én nem szeretnék neki cukrot adni azért választottam inkább a gyümölcs levét, egyébként csak anyatejet eszik
2008. júl. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!