Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg annyira jó a Sütifaló...

Tényleg annyira jó a Sütifaló kincsesbödön? Megéri az árát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam nemrég kapott olyat az első szülinapjára. És rögtön első nap ki is végezte félig-meddig. Este már nem mindig szólt a háromszög. Szeret vele játszani, de csak felül pakolgatja a formákat. És hát nem mindig rendeltetés szerűen használja. Néha azzal szórakozik, hogy földhöz vágja. De ahhoz képest jól bírja, még mindig csak a háromszöggel vannak gondok.
2009. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Fisherprice.... csak az ára jó:)


Vannak olcsóbb és jobb formabedobós játékok.


Kisfiam 19 hónapos és a mai napig egyben van a formabedobója, pedig nyüstöli nap mint nap. Ráadásul sokkal több forma van benne, mint a FP-os sütifalóban.

Igaz nem zenél, de valahogy szimpatikusabb, mint a FP mégis.


800 ftért vettem, vadiújan és mondom, a mai napig semmi baja.

A FPnál meg a márkát kell megfizetni, annyival többet nem ér:)

2009. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát igen, de pont az tetszik benne, hogy zenél is, csakhát nagyon drága

és pl a xylofonos kutyust is kb 2 nap alatt leamortizálta, letörte a fejét-farkát :S

de nagyon sokan dícsérték, kíváncsi vagyok, hogy tényleg annyira szeretik a babák?

2009. nov. 6. 17:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi megörököltük 2 gyerek után és a világon semmi baja nincs. Karcolást is csak akkor látni 1-2-t ha nagyon alaposan megvizsgálom. 9 hónapos a babám, eljátszik vele de általában csak a gombokat nyomogatja rajta, hogy szóljon meg kiszórja a formákat belőle.
2009. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!