Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még valakinek ilyen...

Van még valakinek ilyen szenvedélye? Más is mániákusan Gyűjti?

Figyelt kérdés

Teljesen megszállottja lettem a babaruha vásárlásnak. Képtelen vagyok ellenállni egy-egy szebb, cukibb darabnak, pláne ha még olcsó is. Törzsvendége vagyok a mindenféle olcsó,új-és használt online babaruha boltoknak, aukciós oldalaknak. Hiába van már egy típusból s méretből már több a fiamnak, mégis megveszem az újabb-és újabb darabokat. darabokat. Próbálom leküzdeni, de nagyon nehéz. Pedig anyagilag is megterhelő, a párom folyton veszekszik velem miatta. Tele a szekrény a rengeteg ruhácskával, legtöbbet jó ha 1x rá tudom adni. Persze bűntudatom van, de aztán megint jön az érzés, hogy "húha, mindjárt kinövi, kell egy újabb....".

Járt más is így?


2009. nov. 6. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jártam így, mert nincs felesleges pénzünk ilyenekre, csak a legszükségesebb ruhákat veszem meg neki. Ha pulcsi kell azt, ha gatyó kell akkor meg azt.
2009. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 56-os kisruhákból nagyon betankoltam. Első terhesség, első baba, sokat is vártunk rá...nem tudtam ellenállni. Csak gyűlt a csomő bodymeg egyéb kis ruha. Pontosan csak 6 hetes koráig tudtam őket ráadni, mert eleve hosszú baba volt újszülöttként. Volt olyan ruhácska, hogy a babám nem viselte. Na én ekkor mondtam, hogy stop, mert egyik másik darabot annyira sajnáltam. És azóta már csak annyi ruhája van, amennyit valóban ki tudunk használni.
2009. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én alig vettem ruhát, csak olyat ami hijánzott a kupacomból amiket kaptam. Már másfél éves a lányom és még mindig kapot ruhákba vagyunk és jó minőségibe.
2009. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne is mond!!!!Annyi ruhánk van, hogy ha valakinek megmutatom, el sem hiszi vagy megkérdezi hogy hány éves korig van összegyűjtve a ruha.Felét sem vesszük fel pedig olyan szép mind.És csak veszem és veszem.Sógorom szerint nálunk a családba a női szemályeknél ez már beteges.:-)De nem baj, akkor is megveszem./vesszük.
2009. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg,szerintem mi nők ilyenre vagyunk kódolva.Persze vannak,akik tényleg nem tudják az anyagiak miatt megtenni,de aki,legalább középszerűen él és nőből van,az tuti szenvedélyes vásárló.
2009. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy mi sem engedhetjük meg magunknak, hogy pl. 300 -ért vegyek egy rugit, vagy 1500-ért egy body-t, és épp ezért van,hogy ha meglátom valahol, hogy olcsón, jó állapotban több ruci is eladó, akkor rögtön lecsapok rá, mondván megéri.... és mindig azzal vigasztalom magam, hogy majd a kistesónak is j lesz.... de ennyi sok kis tesót nem akarunk... :)
2009. nov. 6. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Ami már nem jo, azt eladom a Vaterán. Így van énz az újabbakra:-)
2009. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, pénz
2009. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarom eladni, mert szeretnénk még kistestvért és nem szeretném akkor ezt újra végigcsinálni. Így már van jó sok ruci :) DE most már nagyon erőt kell vennem magamon, tényleg csak a legszükségesebbeket.
2009. nov. 7. 07:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!