Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek, ha lekestük a...

Mit tehetek, ha lekestük a rotavirus elleni oltast?

Figyelt kérdés
Keson kaptunk eszbe, es mar keso lenne az 5 honapos kislanyunknak beadni ezt az oltast. Elegge okolom magam e miatt.. Nincs vmilyen mas megoldas?
2009. nov. 6. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Öcsém, hogy itt folyton neki kell esni valakinek!


Szerintem is felkapott dolog ez a rota, én egyszer nem rotát kaptam el, hanem valami mást, majdnem elpatkoltam (kis túlzálssal) felnőtt fejjel. Egy szalmonella is lehet épp olyan veszélyes, mint egy rota. És azt még otthon is el lehet kapni, még akkor is ha sehova nem mész.

Kérdező, figyelj a higiéniára és semmi baja nem lesz a babádnak. Én sem adattam be a lányomnak, aki lassan két éves lesz és nem kapta el, pedig jön velem mindenhova.

Mindig moss kezet neki, ne rágja a bevársálókocsi tolókarját majd (mert azt nagyon szeretik) stb.

2009. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi se adattuk be.

sokmindentöl lehet hasmenése...

nincs is nagyobb gyerek az ismeretségi körben aki hazahozná,és igy nem akartam a pénztárcámat üriteni...

2009. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!