Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mikor kezdjük el a...

Most akkor mikor kezdjük el a kukiját felhúzni?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja, hogy az első fürdetéstől kezdve kell próbálgatni, mások szerint meg csak 3-4 hónapos korától.

Mások szerint meg még később.


2009. nov. 6. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Most vagyunk 7 hetesek
2009. nov. 6. 11:30
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónapos korbában, még csak kicsit húztam , kettő hónapos korában felhúzta a doki teljesen(nem fájt a babának) és azóta minden fürdinél én is ugyan úgy felhúzom.
2009. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
SAJNALOM DE ERRE IGAZABOL A VALASZT SOHA NEM FOGOD MEGTUDNI!MINDENKI MASKEPP TANACSOLJA.DE SZERINTEM TE FOGADD MEG AZ ORVOSOTOK TANACSAT.UGY LESSZ A LEGJOBB.EN IS IGY TESZEK.DE KI AHOGY GONDOLJA....
2009. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Ez jó kérdés,már én is kiakartam írni! Nekem először azt mondta a doki,hogy 1 éves korban ,most meg hogy ráérek még másfél éves korában. Most akkor mikor???
2009. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Utsó:ugyanigy jártunk szó szerint
2009. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!