Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves. Tápszer vagy tej?

1 éves. Tápszer vagy tej?

Figyelt kérdés
Szeretnék még tápszert adni a babámnak,aki most töltötte be az 1 évet. Pár hete már döcögve megy , váltottunk, kináltam izesitettel, simával stb. Most éppen úgy issza, hogy pici nyuszis kakaóport tettem bele, de félek már nem tudom a tápszert itatni vele. És hát az anyagi oldala sem elhanyagolható, pocsékba megy az elkészitett tápszer, mert alig iszik belőle.Mit tegyek? Van ötletetek vagy kezdjem el a feles tejet adni neki?Köszönöm.
2009. nov. 6. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Máshogy nem tudod kipróbálni, mint úgy, hogy csinálsz Neki egy adagot (2 decit) úgy, hogy fele tej, fele víz. Fel is forralhatod. Bár, ekkora gyerkőcnek mehet szerintem már a "tömény" tej is. Kicsit langyosítsd meg, esetleg tegyél bele kis kakaóport, éppen csak annyit, hogy pici íze, és színe legyen Tőle, és kínáld meg Vele a babád. Nálunk az első alkalommal ment a dolog, simán megitta kislányom.
2009. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rokonaim a 6 hósnak adják a feles tejet, neki nincs baja tőle.

Tudom hogy nekik még nagyon nagyon nem kellene a gyereket tejjel itatni, de sztem te már megkóstoltathatod az 1 éves kicsiddel.

Én ara tippelek, hogy nem fogja díjazni, a tejet sem, NE LEGYEN IGAZAM!

2009. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm! :) Azért remélem valamelyiket elfogadja...
2009. nov. 6. 10:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Már add neki nyugodtan, és szerintem se higítsd. Én házi tejet hordok a fiamnak és nem higítom, csak forralom.

1 éves volt mikor elkezdtem neki adni, előtte 7 hós korától meg kecsketejet ivott.

2009. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!