Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mi is van? Eddig...

Most akkor mi is van? Eddig azt mondták, h babáknak ne nagyon.

Figyelt kérdés

ma reggel kaptam ezt a hírlevelet. nem vitát akarok, v letolást, h hány száz kérdés volt már, csupán véleményeket, eszmecserét. én azt tapasztalom, h rengetegen tanácstalanok. én is az vagyok, sok emberrel beszéltem, köztük szakmabeliekkel, és mindenki mást mond.

[link]


2009. nov. 6. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap a rádióban éppen azt hallottam, hogy mivel az oltóanyag tojásfehérjét tartalmaz, a tojásallergiások csak kórházban kaphatják meg. Ebből az én logikám szerint az is lejön, hogy 1 éves kor alatt (amikor ugye a tojásfehérje nem adható) nem veszélytelen beadatni az oltást.. Se kórházi kapacitás nincs rá. Nem tudom egyébként miért ez a nagy felhajtás, hiszen influenza minden évben van és a krónikus betegekre az is veszélyes. Nem tudom emlékszel-e a tavaly téli influenzás időszakra... vagy akár a "madárinfluenzára"... Én eldöntöttem, hogy ezt az oltást se fogom beadatni a gyerekeimnek se és magamnak se. A férjem meg eldönti, hogy igen vagy nem. Inkább igyekszem a védekezőrendszerünket felkészíteni megfelelő táplálkozással és homeopátiával.
2009. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is így gondolom, csak most elbizonytalanodtam kicsit...

én béres cseppet cebiont és dec.től oscillococcinumot készülök adni a fiamnak, aki mésfél éves lesz. mi is ezeket fogjuk szedni a párommal. van itthon oltóanyag, mind2 influenzára, ha "vész" lenne. nekem anyukám is a tesóm is szakmabeli, ők is és a gyerekorvos is azt mondta, h ne oltassunk, erre olvastam ezt a cikket.

de akkor maradok az eredeti elképzelésemnél:) köszi!!!

2009. nov. 6. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!