Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a tapasztalatok a...

Milyenek a tapasztalatok a hordózókendővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Barátkozok a gondolattal hogy rendeljek Nandu hordozókendőt, mert a kenguru macerás, és már szűkös. 2,5 hós a babám és 6500 gr, elég nehéz cipelni, mindkét kezem foglalt miközben dajkálom, és így nehéz a másik kisfiamat kiszolgálni. Megéri a kendő? Jól érzik benne a babák magukat?
2008. júl. 3. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak jót tudok mondani a kendőről.Buksi egyenesen imádja.Akkorákat tud benne aludni,hogy csak na.Viszont arra készülj fel,hogy nagyon komoly megterhelés fogja érni a gerinced,amíg meg nem szokod,illetve nem tudod hátonülőre kötni.Főleg,mert egyből egy 6 és fél kilós gyereket fogsz magadra kötni.Egyelőre még csak fektetve kötheted bee,mert a folyamatos ülés megterheli a gerincét.

A nandu kendőnél tudok olcsóbbat(3500+postaköltség) és ugyanolyat.Csak ahhoz nem küldenek megkötési útmutatót,de a neten az is van.Ha érdekel írj mailt,és elküdöm a hölgy elérhetőségét,meg az előbb említett oldal linkjét.

2008. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg rosszat hallottam róla, állítólag nem jó a gyerek hátának, derekának. A kengurú jobban tehermentesít téged is és egyformán a két oldaladat. A kendőben neked is meg fog fájdulni a derekad, hátad. Kérdezz inkább dokit..
2008. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nandu kendőt vettem és csak jót hallottam róla.voltam tanfolyamon is.A kenguruban a gyerek egyenesen ül és a gerince összecsuklik-semmi nem támasztja a kendő szépen hozzá simul a testéhez és támasztja minden honnan.sokfajta pozíciot választhatsz,neked már valószínű a csípőn hordozás kell majd.Ha esetleg nandu kendőt veszel akkor LLes méretet vegyél.Ez a legnagyobb ,de hidd el kell is,mert ezzel tudod az összes megkötést megcsinálni és a babád is nagy már.A kisebbekel asszimetrikus kötéseket tudsz csinálni inkább azt a babák nem szeretik annyira és neked semolyan kényelmes.Biztos,hogy szokni kell majd,de a kengurut is.Amúgy én úgy tudom a babák nagyon szeretik és egészségügyileg is nagyon ajánljáj,nem tudom az előttem író mért mondja ezt én beszéltem orvossal ő is csak ajánlani tudta.Igaz ahhoz,hogy minden jó legyen pontosan meg kell tanulni használni-megkötni.39hetes kismama
2008. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!