Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lesz a lányom...

6 hónapos lesz a lányom amikor külön szobába kerül. Észre fogja venni?

Figyelt kérdés
Eddig muszájból együtt voltunk de külön ágyba.Most viszont költözünk és itt külön szobája lesz.Lehetnek gondok vagy észre sem fogja venni.Át szokat aludni az éjszakát.
2009. nov. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a költözés fogja megviselni egy kicsit,nem a külön szoba.Ha lehet,tegyél a szobájába olyasmit,ami a régi szobára emlékezteti ( falvédő,kép stb.)Néhány nap alatt megszokja majd az új helyet,csak ne vedd fel az ágyából,ha sír.
2009. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy észre fogja venni, már nem annyira csecsemő!

De attól még meg lehet vele szerettetni az új helyzetet. Azt kell megtanítani neki, hogy még akkor is ott vagy neki, ha nem lát. Ezt úgy tudod elérni, hogy az elején sokat ott vagy vele, majd kimész, de hallja a hangodat, s ha követel, akkor megjelensz az ajtóban stb. Ha megbizonyosodott abban, hogy anya/apa mindig kéznél van, ha kell, akkor menni fog az átszoktatás. Abban viszont igaza van az előttem írónak, hogy ne kapd őt ki rögtön a kiságyból, ha sír. Ha végképp nem nyugszik,akkor persze lehet, de előtte próbáld meg úgy megvigasztalni, hogy ott ülsz az ágya mellett, ráteszed a kezed a hátára stb.

Nekem bejött egy kis zenélő játék is.

:-) sok sikert!

2009. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 6 hónapos volt, amikor kijöttünk a szobájából. Ő észre sem vette, hogy egyedül alszik, nekem viszont nagyon hiányzott.
2009. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 10 hónaposan költözött a saját szobájába.Észre sem vette.Annyira jól aludt,hogy a reggeli szopiról is leszokott.Nem kelt reggel 6-kor enni.
2009. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk kb 1 hét volt míg megszokta, de akkor sem volt nyűgös vagy ilyesmi csak gyakrabban kelt és sírt, aztán ahogy meglátott megnyugodott

most 15 hósan már tudja hogy elég dumálni és anya megjelenik:)

2009. nov. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!