Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit "érdekes" kérdés!?

Kicsit "érdekes" kérdés!?

Figyelt kérdés
Kisbabám 5 és fél hónapos és lábszaga van....Nem viccelek. Na, nem büdös, de izzadságszagú... ez "természetes"?
2009. nov. 5. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne öltöztesd be annyira a lábát, vagy mosd meg neki többször, de ha törlőkendőt használsz, szerintem az is hatásos napközben. Szerintem normális, ő is izzad, és a talpán vannak szennyeződések. Figyelj, hogy mindig tiszta zokni legyen rajta.
2009. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az enyém lány 7 hónapos és folyik a víz a talpán,hát ez a zokniban,rugiban ott marad.A doki szerint normális.Én este jól behintőporozom a lábikáját.

2009. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

:-) az én fiamnak is van lábszaga(nem büdös,de érezhető),mondtam is olyan mint az apja

viccet félre téve,az én fiam kezdetektől nagyon izzadós.

2009. nov. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hintőpor reggel, este fürdés.

A lányomnak is olyan "sajtszagú" a lába mostanában (5 hós), hogy majd' elájulok.

De csk mióta hideg van és sokat autózunk, úgyhogy izzad a bélelt cipőben a lába.

2009. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kis csibészemnek is savi-büdi a lába,hintőporozni szoktam.
2009. nov. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!