Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mentek ebben a párás, esőreáll...

Mentek ebben a párás, esőreálló időben sétálni a picurral?

Figyelt kérdés
Én kivittem a két hónapos babámat, persze jól bebugyolálva, remélem nem lesz baja neki.Kicsit túlaggódom lehet.
2009. nov. 5. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem is,de ez attól függ,hogy nálatok milyen az idő.mi sétáltunk egy jó órát.
2009. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én gyerekeim amíg picik voltak, minden nap csak kint aludtak a teraszon. Lehetett akármilyen zimankó, szél vagy bármi. Csak kint tudtak aludni. Jól beöltöztettem őket, ha nagyon hideg vagy párás volt a levegő, a babakocsi kupoláján a "lyukat" betakartam egy pelussal és alhattak. Volt, hogy 3-4 órát is tudtak így aludni...bent meg felet. Soha nem voltak betegesek!
2009. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dél körül én is kivittem egy órára, aludt is egy jót. Csak akkor nem viszem, ha esik, vagy nagyon fúj a szél.
2009. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ha fel van jól öltöztetve. Mi is 2 hónaposak vagyunk és voltunk ma kinnt. CSatlakoznék az előttem szólóhoz: ha esik vagy nagy a szél akkor nem megyünk ki csak úgy sétálni (de kimegyünk akkor is, ha valahová menni kell).
2009. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. nov. 6. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!