Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hós babám retteg a porszívótó...

7hós babám retteg a porszívótól ha mellette van bekapcsolva. Miért fél a porszívótól?

Figyelt kérdés
Pedig egész terhességem alatt szinte minden nap hallotta ezt. Ha porszívózni akarok elkell a nagyinak vinni vagy kivinni az udvarra. A múltkor úgy megijedt hogy remegett meg síkított kétszer is.
2008. júl. 3. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert mi meg avval altattuk, mikor kicsi volt:)

Nem tudni miért fél, hagyd egy ideig, ne hallja, aztán csak megbékél vele..

2008. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az unokahugom rettegett a porszívótól mikor kicsi volt. Ő mindig azt mondta "Nem bánt a porszívó, csak harap." Ekkor kb 2 éves volt. Ugyhogy ha tényleg ennyire fél szerintem ne eröltessétek. Majd kinövi.
2008. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos, és ugyan ez van. El kell hívnom anyóst v. sógornőmet, hogy tologassák kint, amíg kiporszívózok, mert üvölt, ha meghallja. Viszont én tudom az okát, hogy miért fél. 3 hónaposan megfázott, elég elhúzódó nátha volt, 3 hétig naponta kb. 5* le kellett szívni a trutyit orrszívó porszívóval. Pedig előtte nem félt tőle, porszívózhattam mellette, nem érdekelte. Ti nem használtátok orrtisztításra? Lehet, hogy ezért fél...
2008. júl. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hál istenek eddig nem volt még megfázva,úgyhogy nálunk nem volt ilyen. Én nem tudom sajnos az okát. Lehet könnyebb lenne nekem is úgy elfogadni. DFe teljesen tétlen vagyok!
2008. júl. 4. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!