Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor költözzek...

Szerintetek mikor költözzek vissza a férjem mellé? Ti hogy alszotok külön, együtt?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos babámmal egyenlőre egy szobába alszom (külön ágyon) csak Én , a férjem a másik szobába. Szépen végig alussza az éjszakát, de mégsem merem otthagyni. Valahogy lelki ismeretfurdalásom van miatta.
2009. nov. 5. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
amikor te úgy érzed,11 hónapos koráig a kiságy mellett aludtam matracon,mert igy éreztem jónak,minden gond nélkül jöttem vissza a hálóba apához,a baba észre sem vette
2009. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már a kórházban is vele aludtam. Aztán amikor haza jöttünk, a picink bekerült a saját kis ágyába a miénk mellé.

Most lesz 8 hónapos és tegnap volt az első éjszakája egyedül a saját szobájában. Meglepően jól bírta. Csak egyszer ébresztett, hogy a cumit adjam vissza, pedig amúgy ezt 3-4-szer elszokta játszani.

Bevallom őszintén nekem nehezebb volt külön aludni, mint neki. De most hogy láttam, hogy jó ez így mindenkinek, kicsit megnyugodtam. Persze mindkét szoba ajtó tárva nyitva, légzésfigyelő bekapcsolva és nagyon figyelek. :)

Remélem ha jön majd a foga, ez akkor sem romlik el.

Próbáld ki a külön alvást, és ha nem megy akkor majd megpróbálod 1 hónap múlva is. Senki nem sürget.

2009. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod eldönteni egyedül. Lelki ügyet ne csinálj belőle, a babának nem lesz rossz. Ha téged zavar, hogy nem hallod őt, akkor vegyél egy bébiőrt, így a hálóban a férjed mellett is hallod, ha felsír.

Nálunk kórházi hazajövetel után kb. 2 éjszakát aludt a hálónkban a baba, azóta a saját szobájában alszik.


2 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is igy voltunk.Párom ment másik szobába,mert kellett neki a pihi.Én 6 hónaposan mentem át,mert azt olvastam valahol,legkésöbb akkor jó.engem jobban megviselt mint a lányom:-)Ő is jobban alszik,ha nem mocorogsz mellette!Mars a párodhoz!
2009. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Mindenkinek. Én is tudom, hogy Nekem nehezebb lesz, mint a kicsinek, csak azért hezitálok, mert nem szokott sírni ha valami baja van, csak nyöszög és félek, hogy azt a másik szobából tuti nem hallom meg, de egy próba éjszakát hamarosan tartani fogok.
2009. nov. 6. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!