Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikor költözzek...

Szerintetek mikor költözzek vissza a férjem mellé? Ti hogy alszotok külön, együtt?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos babámmal egyenlőre egy szobába alszom (külön ágyon) csak Én , a férjem a másik szobába. Szépen végig alussza az éjszakát, de mégsem merem otthagyni. Valahogy lelki ismeretfurdalásom van miatta.
2009. nov. 5. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1 hétig aludtam a babával, majd betetem a kiságyba. Neki ott a helye. Én az apukájával alszom. Szrintem ez így van rendjén.

A picur most 10 hónapos, és szépen alszik egyedük, külön szobában. Nyugodtan tedd külön ágyba, elég nagy már!

2009. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod,hogy ott hagyod éjjel a babát,ha szépen végig alussza az éjjelt.

Mi is ezt tervezzük,mert kicsi a szobánk,és nem férne be a kiságy,így én is ideiglenesen átmegyek a gyerek szobájába külön ágyra.

nem tudom mi hogyan fogjuk megoldani,de kb fél éves korában visszamegyek,ha engedi.

2009. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Már régen vissza kellett volna költöznöd!Ez az ott alvás egy értelmetlen divat mostanában.Ha a baba egészséges,nem éhes,akkor alszik nyugodtan.Ha felébred,akkor a másik szobából is odatudsz menni hozzá,ránézni.Minél tovább alszol vele,annál nehezebben enged majd a sajátszobádba,ahogy nagyobb lesz.Ettől nem lesz a babád lelkisérült! Régen sem aludtak az anyukák ( sokan még most sem) a másik szobába,és nem lettek belőlük lelkisérült felnőttek.
2009. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Neked nem a baba, hanem az apa mellett a helyed.

Nálunk úgy volt, hogy a párom mellett feküdtem el aludni este, amikor a kisfiunk éjjel ébredt, átmentem megszoptattam és ott maradtam az Ő szobájában. Ez kb 6 hónapos koráig volt így, aztán szoptatás után mentem vissza a helyemre apa mellé.

2009. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Nekem 10 hetes a babám, és első perctől kezdve a kiságyában alszik, külön szobában. Mi a saját hálónkban, tehát ezt szokta meg a pici. Felkel éjjel még 1x enni, de ezt a hálóból is meghallom, nem akartam odaköltözni hozzá (bár el sem férne még egy ágy a babaszobában).
2009. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi úgy csináltuk, hogy 4 hónapig egy szobában aludtunk, de külön ágyban. Aztán külön szobába költöztünk
2009. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

13 hónapos a kisfiam, egy percet sem aludtunk vele egy szobában. Már régen vissza kellett volna menned, és már túl lennél a lelki krízisen ezzel kapcsolatban. Te, mert a babának az ég világon semmi baja nem lesz abból, ha egyedül van egy szobában.

Használj légzésfigyelőt, ez talán megnyugtat, és költözz vissza a PÁRODHOZ, nem tudom, hogy szegény hogy reagál erre a helyzetre, gondolom nem esik neki túl jól.

Ne félj, az én fiamnak sincs az ég világon semmi baja.

Így csak azt éred el ezzel, hogy később "engeded el" magadtól, hogy nem fogod önállósodni hagyni sem...:(

2009. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy vagyok, mint te. A baba a mi régi szobánkban van, nagy szoba. Én maradtam ott vele. Mivel a tévét száműztük, apa meg "azzal alszik el" :), így ő átment a másik szobába. Ez csak rövid ideig volt így, mert én utána mentem apához. De aztán újra elkezdődtek az éjszakai evések, nyűgösködés és én újra a babával vagyok egyszobában. Egyenlőre.
2009. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen a párommal, mostanában az éjszaka közepén a kicsi is közénk "jön".
2009. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elejétől együtt alszunk a férjemmel. Az első 6 hónapban a babaszobában aludtunk, aztán visszaköltöztünk a saját ágyunkra. Én is nehezen "engedtem" el, de tudtam, h neki fel sem tűnik, sőt néha úgy éreztem, hogy zavarjuk a forgolódásainkkal. És egyébként is, mi a férjemmel nagyon rosszul alszunk egyedül, a másik nélkül. Most 1 éves és sajnos az éjszaka második felében "átjön" közénk egy ideje. Egy darabig nem volt gond, de most már irtó sokat forog, és tisztára elgémberedünk reggelre. Most próbáljuk vhogy leszoktatni a köztünk alvásról (sajnos egy betegség során magunk közé vettük, mert nagyon aggódtam a láz miatt, és így maradt )
2009. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!