Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor lehet oltatni az 1...

Most akkor lehet oltatni az 1 év alatti babákat H1N1 ellen vagy nem?

Figyelt kérdés

Tudom több kérdés van,de az inkább arra irányul,hogy ki adatja be...

Köszönöm aki válaszol!!!!


2009. nov. 5. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert rajtuk végképp nem tesztelték. Lagalábbis ma ezt hallottam a hirekben.
2009. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem is tesztelték, emellett tojásfehérjét is tartalmaz az oltóanyag, így aztán végképp nem. Aki allergiás a tojásra, annak pl. csak kórházban adhatják be...
2009. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindennap összevissza mondják,azért kérdeztem tőletek...

Tegnap reggel azt hallottam,hogy csak 1 évtől este már azt mondták 6 hotol,most már végképp nem tudom mi van..

2009. nov. 5. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én egy év alatt tuti nem adatnám be. Mert lehet, hogy allergiás a tojásfehérjére és akkor bizony belehalhat az oltásba, ha nem kórházban adják be neki. De ugye a kórházaknak sincs erre kapacitása, hogy az összes gyereket aki 1 év alatti ott oltsák be, úgyhogy ez nem megoldható. A lényeg, hogy vagy vállalja valaki a rizikót vagy nem adatja be.
2009. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze mondanak mindent, a lényeg, hogy fogyjon. Eddig csak a krónikus betegeket támadta meg, most meg az erős, fiatal immunrendszerűeket. Eddig azt mondták a hírekbe, hogy az orvosok is feleslegesnek tartják, aztán jött a koppintás fenntről, hogy nehogy már ellenkampány legyen, így aztán mindent úgy állítanak be a médiában, hogy az emberek összezavarodjanak és beparázzanak. Ez van, mindenkinek magának kell eldönteni, hogy kinek is hisz, vagy mit gondol. Én biztos nem adatom be, ennyi idő alatt nem is lehet tesztelni semmit, de amúgy sem adatom be a babáimnak a kötelező oltásokon kívülieket sem. Ne szúrkálgassák őket össze-vissza mindenféle méreggel. Lehet pont azoktól lesz bajuk.
2009. nov. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor alatt nem oltanak, tegnap azt olvastam.
2009. nov. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, csak 1 éves kortól.
2009. nov. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!