Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hónapos kislányom...

10 és fél hónapos kislányom egy hete csak rajtam lóg, állandóan felkéredzkedik az ölembe?

Figyelt kérdés
Ha leülök mellé játszani, akkor is. Lehet, hogy a foga miatt van, vagy hirtelen ennyire felerősödött a szeparációs félelelme? Előtte is nagyon anyás volt, de amit mostanában művel, az kriminális. Férjem azt mondja, ne vegyem fel. Dehát mit csináljak, mászik utánam, felcsimpaszkodik rám, és közben bömböl. :(
2009. nov. 5. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A pasik annyira ertenek a gyerekekhez! Pfffffff. Persze, hogy vedd fel! Vagy ulj le melle jatszani. En azt szoktam. Az egy kicsit eltereli a figyelmet.
2009. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Enyém 10 hónapo lesz a jövőhéten, és ugyínyg csinál. :)

Kicsit leülök mellé, jétszunk, énekelek neki, beszélgetekvele. Olyankor megnyugszik. Aztán mér nem is vagyok olyan érdekes, játszik tovább magában, meg felméria ház minden centijét.

Néha odajön egy kis bújásra, de ez szerintem belefér. :)

2009. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónaposan feküdt a konyha kövön,amíg mosogattam és a bokámat ölelte.Teljesen normális életkori viselkedés ez,egyszer csak elmúlik.Nálunk már csak "rohamokban" "anyázik"...17 hónapos.
2009. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fú, köszi, akkor megnyugodtam, hogy normális dolog. :)
2009. nov. 5. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!