Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos babámat...

5 és fél hónapos babámat etetőszékben etetem. Gond lehet ez később?

Figyelt kérdés
már eszünk pépes kajcsikat. Ölbe nekem nagyon kényelmetlen, , a babakocsiban összekenünk mindent, így maradt az etetőszék.
2009. nov. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

miért lenne gond?

ha nem ül magától, akkor döntsd meg a széket.

2009. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már stabilan ül az etetés alatt akkor nem gond. Ha dönthető a támla akkor meg főképp nem gond. Azt figyeld hogy mennyire tudja magát tartani, mert ha dől oldalra akkor még nem jó a gerincének. Ha van esetleg pihenőszéketek, az is jó lenne, ott is tudod dönteni a picit.
2009. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ül stabilan még, de nagyon próbálkozik. Érdekes ez is, mert nem dőlöngél a székben, de még tudom, hogy nem tud ülni...nincs pihenőszékünk:( nagyon árt a gerincének az a napi 20-25 perc, amíg megetetem 1szer vagy 2szer?
2009. nov. 5. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ülni nem tudó babának nagyon-nagyon sok napi 20-25 perc ültetve. Próbálj más megoldást találni, mert ez nagyon árthat a gerincének. Egyébként egyáltalán nem javasolják a babák ültetését, pár percig sem, amíg nem tud magától felülni. Persze, ha dönthető az etetőszék, akkor nincs gond.
2009. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bántani, de én sem ültetném még így! Szerintem ez sok neki. Esetleg hordozóban, ha pihenőszéketek nincs? Vagy babakocsit körbe textilpelusozni? Ágyon nagy párnákkal kitámasztani?

De ha úgy látod nem megeröltető neki...

2009. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!