Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy evés közbe ne...

Mit tegyek hogy evés közbe ne rugdalózzon?

Figyelt kérdés

7 hónapos a fiam Miközbe eszik,csapkod a lábával.Azaz rugja az ágyat,vagy épp a lábam.Ölembe eszik.

Este a vacsinál (tápszer) szintén ezt csinálja.Tegnap rászóltam,azt mondtam neki : Figyeld meg nem kapod meg a kajcit hanem mész az ágyba. Úgy elsírta magát.

Pedig nem kiabáltam nem voltam feszült,tök normális volt a hangnemem.

Mit csináljak?Hasonló eset??


2009. nov. 5. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
az én babám etetőszékben eszik, ugyanezt csinálja, 7 hónapos. rugdossa nagy lelkesen a tálca alját. megmakacsoltam magam, leszedtem a tálcát, na mondom úgy kalimpálhat, legalább a lábát nem veri lilára :) aha, kirúgta a kezemből a tányért, nem szándékosan, hanem lelkesedéstől. tálca vissza. én nem tudok vele még mit csinálni, hiába mondom, hogy ne rugdosson, nem érti. szerintem majd elmúlik, türelem. szerintem szerezz be egy etetőszéket, úgy egyszerűbb. :)
2009. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a választ.

Tudom még nem érti ha szólok,de megdicsérem ha ügyes,és ha olyat csinál mindig elmondom nem szabad.

Remélem valóba elnövi,mert így elég nehéz.

Köszi

2009. nov. 5. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hónapos a kislányom és ugyan ezt csinálja az etetőszékben. De nem is nagyon eszik úgy egy hete, belenyúl a szájába és a koszos kezével mindent összeken, naponta többször át kell öltöztetni. Teljesen kiborulok attól, hogy nem eszik normálisan. Mindig ideges leszek és rászólok. Nem nagyon veszi a lapot. borzasztó lelkiismeret furdalásom van, hogy felemeltem vele egy kicsit a hangom, de már kivagyok idegileg.
2009. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vigasztal a tudat hogy nem vagyok egyedül,de azért jó tudni.

Az ölembe úgy van hogy az egyik keze a hátam mögött,másikat fogom,mert nyúkálna is.És akkor minden tiszta maszat.

Volt hogy csak kicsit tettem le a tálat az ágyra,és beletrafált belerúgott.

Nekem is lelkiismeret fúrdolásom volt,mert úgy elsírta magát.

Etetőszéket még nem merek használni,mert nem ül stabilan,nehogy baj legyen.

Kitartást nektek

2009. nov. 5. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
köszi. első vagyok. olyan etetőszéket is tudsz venni, ami dönthető. én is olyat vettem. megkönnyítené az életedet szerintem.
2009. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!