Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajtórácsot érdemes venni?

Milyen ajtórácsot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ajtórácsot venni, hogy az előszobába, és a konyhába ne jusson ki a picim, mivel ide lép be mindenki a latyakos, sáros cipőjével, nem kéne belemásznia.


A kérdésem annyi, hogy milyet érdemes venni?

Annyiféle van!

Mik a tapasztalataitok?

Fém a jobb, vagy a fa?

Aminek van "küszöbe" az nagyon zavaró, vagy nem?

Nyílós, vagy tolós a praktikusabb?

Mire figyeljek még, amikor megveszem?


2009. nov. 5. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, de én tapasztalatot vártam.

Neten keresni én is tudok rácsot, a kérdésem inkább arra irányult, hogy melyiket érdemes megvenni?

Ha volt valakinek jó, vagy rossz tapasztalata, az érdekelne.

Azért köszi.

2009. nov. 5. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem megcsinálta.Megnéztük a bababoltban,aztán fából megcsinálta.Tolóreteszes.4 db kellett,kb.10000 ft-ból jött ki(a 4 rács).Ha engem kérdezel,a fa,küszöb nélküli,nyílós a legpraktikusabb!
2009. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. nov. 5. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne vegyél mágnesest, mert visszacsdap az ajtó, szerintem a fém jobb.Ne vegyél magasat, mert nehéz rajta a kijárás.A kisebb azt hiszem 74cm körül van.

Én használtan vettem 7000ft volt postaköltséggel.Használtan érdmesebb venni.Új ára 17e ft.

Remélem segítettem vmit.

Ja küszöb megszokható.

A miénk: Lindam, csak az a baj hogy a miénk kb 90cm magas és mindig neki megyek, de tesómnak a kisebb van és eleegendő.

2009. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A miénk fából van, könnyű volt a felszerelése is, és eddig hasznosnak bizonyult. Nincs küszöbünk, hanem lépcső alján és tetején van. Stabil.Nyílós. Halkan nyílik, nem koppan vagy ilyesmi. Praktikerben vettük 4500 ft-ért. (Rudolf védőrács) Nem volt előszörre egy darab sem, a legközelebbi szállításkor vettük meg. Kérdezz rá ha ottvagy, mert reménytelen rábukkanni.
2009. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Néztem már használtan is, de nem túl sok van fent, inkább újak.

Teszveszen is, Vaterán is.

Sajna kezdenek ezek az oldalak is ellaposodni.

Már nem olyanok, mint régebben.


Azért persze folyton nézegetem, hátha kifogok egy megfelelőt.

Köszönöm!

A Praktikerben is körülnézek akkor!

2009. nov. 7. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!