Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája pocaklakóként...

Akinek a babája pocaklakóként nagyon aktív volt, még éjszaka is, az születése után is az maradt?

Figyelt kérdés

A második babámat várom, fiút. Szinte a nap 24 órájából 22-t rugdos, még éjszaka is. Már azt találtam ki, hogy éjszaka hintázó mozdulatokat végzek az ányban, hogy elaludjon, és ha végre sikerült, akkor még megmozdulni is félek, nehogy megint elkezdje. Az a baj, hogy nagyon lent van a baba és olyan rossz helyeken rugdos, hogy szinte fáj. Amúgy 30 hetes vagyok.

Az első babámat, aki lány, úgy kellett keltegetni pocaklakó korában és születése után is nyugis gyerek maradt. Jó alvó, már 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat.


2009. nov. 5. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem vettem észre összefüggést. A lányom pocakban nagyon nyugis volt, még a CTG-k többségét is nyugiban tűrte, néha-néha volt mozgolódósabb napja, meg akkor "piszkált" általában amikor a bal oldalamon feküdtem. Namármost. 1 éves és esküszöm, Duracell elem van benne. Születése óta kis sajtkukac, állandóan jön-megy, ha napi fél órát ül nyugodtan egyhuzamban, akkor már meg kell néznem közelebbről, hogy nem rosszalkodik-e :) Szóval nálunk nem jött be ez a teória...
2009. nov. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is aktív volt odabent, de kint már elég lusti. 7 hónapos elmúlt, és nem nagyon mozog. Úgy kell piszkálni, hogy forduljon hasra, magától nem jut eszébe!
2009. nov. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én Lányom is állandóan rugdalózott a hasamban,és nagyon eleven baba,még csak 7 hónapos,de tartok a következő pár hónaptól.
2009. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kis mozgékony volt pocaklakóként...most pedig méginkább az..8hónapos és 1perc nyugta sincs.

Egyébként nekem a legaktívabb 7-8 között volt a pocakban és ez kinn is így volt az elejétől.Lehet,h nincs összefüggés csak nálam alakult így...

2009. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon aktív volt odabent, szintén egész nap/éjjel mocorgott. Kint a nagyvilágban egész nap szintén jön megy, nincs egy perc hogy leülne pihenni, az éjszakát viszont első naptól kezdve végigalussza. Most 16 hónapos
2009. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ma vagyunk 5 hónaposak. :)


Egyébként a lányom a hasamban is "majd kirúgta a ház oldalát" állandóan kepesztett, hát idekint is :D Olyan mint egy baba akit túlhúztak.

2009. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!