Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez az autósülés...

Szerintetek jó ez az autósülés? Érdemes megvenni? Hasonló árkategóriában jó ülés?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat!

[link]


2009. nov. 5. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ismerem ezt a márkát, de mindenképpen nézz utána, hogy rajta van-e a narancs cimkés EU-s jelzés, és azon a szám megfelel-e az előírásoknak, ezt mindenképp tudd meg, mert bármilyen szép, vagy klassz az ülés, ha ez nem stimmel, akkor megbüntethet a rendőr és nem is szabályos.
2009. nov. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Elvileg rajta van,de majd megnézem boltban,akkor biztos leszek benne.
2009. nov. 5. 07:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem ismerem azt amit belinkeltél, nekem ilyen van:

[link]

Menet közben nagyon könnyű dönteni, ezért jó. S ha kisebb növésű a babád, akkor is megfelel számára.

Az első válaszolónak:

Biztonsági besorolása: ECE R 44/04

Benne volt a leírásban. Ma enélkül nem is adhatnak el neked ülést.

2009. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jónak tűnik ez az ülés,amit belinkeltél!!!Köszi!
2009. nov. 5. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, de a második link sem rossz.
2009. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia.én a fejrészével nem vagyok kibékülve,belinkelek egy másikat,pár ezressel drágább,de valami hasonló van nekünk is,a szint lehet kérni.

[link]

2009. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Szerintem mindenek előtt a gyermek adottsága a legfontosabbak egy autósülés kiválasztásakor. Valamint az is fontos, hogy legyen magyarországi szervize. Én ezeket vettem figyelembe és mielőtt megrendeltem az ülést ott ahol kinéztem részletesen megkérdeztem mindent ami engem érdekelt. Valamint nagyoooon szakszerű tanácsokkal láttak el. Végül én a nikicwebáruházban vettem meg ezt:


[link]


Üdv, viki

2009. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Viki!Én is ott néztem,és ugyanezt a modellt,csak más színben!

Nem lehet olyan rossz úgy gondolom,de majd kérdezősködöm én is!Köszönöm válaszod!

Üdv:Kata

2009. nov. 5. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!