Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két vagy több babás anyukák...

Két vagy több babás anyukák akinek elsőre rögtön, vagy max 3 hónapon belül sikerült teherbe esnie, nektek a próbálkozás elkezdése után mennyi időn belül sikerült a második, vagy többedik teherbeesés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egyéni, és alkalomfüggő, de azért...

Légyszi írjatok minél többen!


2009. nov. 4. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem mindhárom gyerek azonnal összejött :)

2009. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
az első elsőre, a második egyelőre nem, talán most (még egy hét a tesztig). 7 hónapja próbálkozunk, de csak egy hónapja nem szoptatok.
2009. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
elsőre sikerült
2009. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2 tervezett gyerkőcöm van,mindketten első próbálkozáskor megfogantak

2009. nov. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi!

Akkor nem feltetlenul kell hamar elkezdeni probalkozni a masodikkal... (Az elsot is azert kezdtuk el, mert tudtam, hogy akar 2 evbe is telhet, es elmultam 30, de szerencsere rogton sikerult - latom, mi a szerencsesek koze tartozunk :) .)

Varom meg a valaszokat :)

2009. nov. 5. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első csak úgy jött, elsőre.A második szülés után 11hónappal fogant és szintén nem terveztük. A harmadikra én már vágytam, de sajnos elvetélt, a negyedikért meg már egy évig dolgoztunk.Már szerencsére 25hetes pocaklakó.
2009. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk első hónapban összejött mindekettő baba. Most 29 vagyok, a férjem 30. 32 hetes kismama
2009. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első elsőre összejött, a második 3 hónap próbálkozás után.
2009. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első elsőre, a második másodikra.:)
2009. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első kettő terhességem azonnal sikerült, de mind a kettő vetéléssel végződött. Tartottunk fél év szünetet, aztán a kisfiam, 4éves, szintén első hónapban elsőre összejött. Most a tesó megint az első hónapban összejött.


33hkm

2009. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!