Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasonfekvés és próbálkozás?

Hasonfekvés és próbálkozás?

Figyelt kérdés

2 hetes babánkat, ha hasra tesszük, akkor általában sírás szerű hangot ad ki, mikor próbálkozik a fejének átfordításával. Általában sikerül is neki, amikor is dícsérjük és simogatjuk.

Viszont van, hogy ha hasra rakom, akkor egy idő után - ahogy olvasok neki vagy beszélek hozzá - elalszik és egy hangja sincs.


Miért adja ki így a hangját? Feszültség miatt? Vagy fél?

Lehet ez ellen tenni valamit, hogy a próbálkozáskor ne stresszeljen?


2011. júl. 30. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak nyögdécsel?Lehet nyomja a pocakját,még nehéz a buksi neki.Az is lehet,hogy épp nincs kedve hason lenni.Ne erőltesd neki,ha úgy látod nincs szívesen hason akkor ne hagyd úgy.Próbálkozz sűrűn,tegyél elé színes játékot.Ő még annyira picike,nagyon édes lehet:)

Az én kisfiam 1 hónapos elmúlt mire rövid időre megmaradt hason.

2011. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 5 és fél hónapos. Amíg nem tudott magától hasra és vissza fordulni, utált hason lenni. Rögtön ordítás lett, amint hasra tettem, úgyhogy nem is erőltettük. Kb. 3-4 hete forog, azóta szeret hason lenni, szívesen nyúlkál a játékaiért, és amikor megunja, visszafordul a hátára. Szóval szerintem ha nem szereti, nem kell erőltetni.
2011. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erőlködik és azért ad ki olyan hangot.
2011. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!