Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dm-es cumit használó anyukák,...

Dm-es cumit használó anyukák, ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Pár hete bevonták a dm-ben a cumikat, és ha jól látom, minden fajta latex cumit. Semmi infó nincs arról, hogy "visszajönnek-e". (Állítólag ANTSZ miatt) Kislányom szerintem nem fog mást elfogadni, most érkezett 2 hónapja a kis tesója, nem szeretném frusztrálni cumimegvonással. Milyen cumik vannak, amik esetleg hasonlítanak rá (2-es méretet használtunk)
2009. nov. 4. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Nuk cumit.
2009. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nukból egy csecsemőcumink volt régen, de az aszimmetrikusan volt megformálva, ha a nagyobb méret is olyan, akkor az nem fog menni... (Van egy MAM cumink, azt sem fogadja el, bár idő közben szerintem az sincs, legalábbis a SPARban nem láttam, pedig régebben árulták...)
2009. nov. 4. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Erről nem hallottam.Lehet tudni mi lehet az oka,hogy bevonták? Nekünk is van 2 babylove-os cumink. De ha nem jó kidobom,minthogy baja legyen a kisfiamnak. A dm-ben egyébként van MAM cumi,vagy a Cora forgalmazza még a termékeit.
2009. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!A mam-os cumi olyan mint a Dm-es!Csak drágább!
2009. nov. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos én úgy láttam, hogy Mam latex cumik sincsenek, mert szerintem nem csak a dm-es cumit vonták be (aminek egyébként semmi baja!), hanem minden latexből készült cumit, de majd még körül nézek. (Cora nekünk nincs a közelben...)
2009. nov. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!