Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adjátok babátoknak a...

Mikor adjátok babátoknak a milupa jó éjszakát tejpépet?

Figyelt kérdés
Vettem 5-hó babámnak este mikor adjam neki?Ti hogy csináljátok?Tápsz,vagyunk.köszönöm
2009. nov. 4. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Vacsira adom neki, de csak 6 hónapos kora óta, a rendes tápszer helyett.
2009. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én már 5 honapos kora ota adom neki,mert oránként volt fenn ennni,mig nem éjjszakai tápot kapott.
2009. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is vettem már ilyet, de még nem adtam a babámnak. Vacsi helyett akarom. Mi is tápszeresek vagyunk, 6 hónapos. A Milupa 2-re próbálunk áttérni, de eddig nem sikerült. Lehet, hogy ezt az éjszakait sem fogadja el majd? A tiétek elfogadta elsőre?

(Bocsánat, azt hiszem a válaszom OFF)

2009. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadta. Azzal volt csak gond, hogy a tápszert amikor itta, általában el is aludt és csak betettem az ágyba, a kanalazás alatt viszont nem aludt el, így pár nap kellett amíg hozzászokoott,hogy nem evés közben alszik el.
2009. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!