Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb megoldas egy 15...

Melyik a jobb megoldas egy 15 honapos kislanynal?

Figyelt kérdés
Ha az anyja eteti, bar neha mar nehez. Vagy ha hagyjak egyedul enni, de akkor meg hatalmas mocskot csinal. Melyik a jobb?
2009. nov. 4. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már 10 hónapos kora óta hagyom, h próbálkozzon. Tényleg nagy maszatot csinál, de én hagyom, h kézzel belenyúljon, hogy próbálkozzon a kanállal. Most 14 hónapos, és a levest kivéve egész ügyesen elkanalazgat. Sőt a villára is tanítom, azzal még ügyesebb.
2009. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én lányom most 15 hónapos és csak darabos ételt hagyok egyenlőre neki enni. feldarabolom az almát, virslit, bármit és úgy odaadom hogy egye. de kanalassal még nem próbálkoztunk. vagyis nem nagy sikerrel mert belemártja a kanalat majd magára keni. szerintem próbálkozz vele nyugodtan, előbb utóbb muszáj lesz megtanulniuk, de ha még nincs kedve szerintem az sem baj, nincs lemaradva semmiről. csak játszani ne hagyd szerintem az étellel.
2009. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a koszra szavazok. Az én lányom egy évesen már ügyesen evett kanálal. Most már 16 hónaposan alig kell neki segíteni. Nem is szereti ha én adom oda neki kanálal. Úgy nem kéri az ételt, ha viszont hagyom hogy ő kanalazon úgy mind megszi.A koszt el lehet takarítani e miatt miért hátráltatnám a fejlődésben. Senki se született úgy, hogy egyből gyönyörűen evett. Ha két évesen adod oda neki a kenalat akkor két évesen fog először koszt csinálni mert meg kellesz tanulnia használni a kanalt. Addigra az enyém már ügyeslesz és kevés koszt hagy majd maga körül.Már most is sokkal tisztábban eszik mint amikor elkezdtük.Már a levest is ügyesen eszi.
2009. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!