Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos korában miket...

8 hónapos korában miket adhatok a babának?

Figyelt kérdés

A védőnő nem igazán tájékoztat megfelelően. Húst heti hányszor kell adni?

Joghurtot túrót is lehet már ilyenkor? Mivel kell ezeket adni? És mit lehet még ezeken kívül?


2009. nov. 4. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Az en fiam majdnem minden nap eszik hust, zommel csirket. Mar mehet a joghurt, a kefir, sajtok, turo. A tengeri halat is aprankent probalhatod. Zoldseg kozul en meg mindig figyelek a "k" betusekre, illetve a padlizsanra, de mar ezek is mehetnek elvileg. Gyumi kozul most mar lehet probalgatni a citrusfeleket is, de csak csinyan.

En a fozelekeket mindig krumplival csagy rizzsel adom, bele egy pici husi.

2009. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Spenót, tök, körte, málna, szilva, borsó, zöldbab, cukkini. Én üvegest szoktam adni neki, van sokfajta és nagyon szereti. Mindent megeszik, húst mindennap kell adni legalább 1-szer, és már csinálhatod neki olajjal és kevés liszttel.Natúr joghurtot is lehet, én néha adok neki Túró rudit is, persze a csoki részét én eszem meg.
2009. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 8 hónapos baba ihatja az eper, málna, szeder ribizli és a nyers káposzta levét. Ehet áfonyát, reszelt retket és uborkát, a pritamin paprika húsát, kelbimbót, minden gyökérzöldséget, zöldbabot, vörös lencsét. Kaphat főtt-darált marhahúst és sovány sertéshúst. Eheti a zab-és búzapelyhet, a búzadarát a rizst, natúr kefírt és joghurtot, a tehéntúrót, és a félkemény , nem füstölt sajtokat, a darált mákot, diót, mandulát és kókuszbelet.


Babapatika 12.évfolyam 10. szám.

2009. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!