Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Halat mennyi idős korában...

Halat mennyi idős korában adhatok a babának?

Figyelt kérdés
9 hónapos baba anyukája
2009. okt. 8. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen 1 éves kora után, mert erősen allergizál.
2009. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már adtam neki egyszer, kb 3 hete, meg épp ma. Most lesz 9 hónapos.
2009. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a 2. vagyok, a főzelékébe tettem belőle kis darabot. Egyébként a védőnő+a gyerekorvos szerint is lehet adni már ilyenkor. Én még nem hallottam, hogy allergizálna.
2009. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor olvass utána, és válts orvost. Néha akkora hülyeségeket ajánlanak, hogy förtelem. Hal, déligyümölcsök, tej, apró magvas gyümölcsök 1 éves kor előtt egyáltalán nem adhatóak.
2009. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat! :)
2009. okt. 8. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor miért van hal a 6 hónapos kortól adható bébiételek között? Bár az én babám is 9 hónapos, még nem adtam neki, de megfogom kérdezni legközelebb a védőnőmet.
2009. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
halas, nem hal
2009. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen,hogy paradicsomos hal 6 hónapos kortól,de van másfajta is.Persze,hogy lehet adni már egy 9 hónapos Babának!Én ilyet nem hallottam,hogy csak 1 éves kora után.Ez hülyeség!Gombát nem lehet,meg tojásfehérjét,de benne van a kiskönyvben pontosabban.
2009. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 8 hónapos korától adom a picurnak. Doki és védőnő is egyetért ezzel. Amúgy a kedvenc kajája, sokkal jobban szereti, mint a húst.
2009. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!