Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glutén tartalmú ételt pontosan...

Glutén tartalmú ételt pontosan mit adtatok elsőre és hogyan készítettétek el?

Figyelt kérdés

Tésztát vagy esetleg kiflicsücsköt? Hogyan adtátok a babónak? Lassan el kéne kezdenünk a tésztaféléket, de nem tudom pontosan hogyan kezdjünk hozzá... zöldséget/gymölcsöt és husit is eszik már.

7 hós


2009. nov. 4. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először a gyümi tettem milupa 7 gabona pépet, utána babakekszet.

Tésztát csináltam paradicsomos cukkinis változatban (imádta a lányom), vagy brokkolis husis változatban, baba bolognaisan.

2009. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz durumtésztát, kenyeret, de pl zabpelyhet is áztatva a gyümihez. A zabpelyhet bedobod 2-szeres mennyiségű 100 fokos vízbe, kicsit még forralod, majd elzárod és lefeded. 10-15 perc múlva puha lesz, de ha szükséges turmixold a gyümölccsel együtt. Jól sűríti a főzeléket is: csak beleszórod a főtt zöldségek közé, kicsit még rottyantasz rajta és mehet a turmixba.
2009. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én glutén tartalmú tejpéppel kezdtem. aztán jött a babakeksz, a tészta, a babapiskóta, háztartási kekszpor a gyümölcsbe... :)
2009. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2009. nov. 4. 22:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!