Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred fel 3 hós babám...

Miért ébred fel 3 hós babám 2x is pedig már átaludta az éjszakákat?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam két hete hajnali egykor felébred és üvölt, megetetem és alszik tovább, de innentől az alvása nem nyugodt fejét forgatja és nyöszörög. a cumit folyton kiköpi és akkor pattanhatok vissza tenni a szájába mert különben ordít. Ezelőtt este 8tól reggel hatig aludt nyugodtan, nem tudom mitől változott meg az alvása.

Súlya most 7680g és napi 6X eszik 160g-ot és még mindig szigorúan betartja a három óránkénti evés. Segítsetek már alig állok a lábamon mert 1-től én már nem tudok aludni, mit csináljak másképp?


2009. nov. 4. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni de még sokszor lesz ilyen.Sok mindentöl lehet:hasfájás,növekedési ugrás,front stb.Adhatsz neki homeós bogyót hátha jobban alszik.
2009. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És ha nem éhes csak szomjas?Lehet megeteted és a teli pocival nem tud már aludni.Szopik?

Az én kisfiam 3 hónaposan elkezte,hogy óránként felkelt szopizni ezt 6 hónapos koráig csináltam akkora bele fáradtam és egy éjjel megitattam.Utána csak 1x kelt inni és aludt reggel 7-ig.

24 hós anyuka

26 hetes km

2009. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem akarlak elkeseríteni, de a lányom pont ezt csinálta, két hónapos korától átaludta az éjszakákat, ez tartott pár hétig utána megint kelt és azóta is minden éjjel. Most 1,5 éves.

Lehet tényleg csak szomjas, a fűtési szezonban nagyon száraz a lakásban a levegő, én is sokat iszok éjjel, ha nem megy a párásító és a lányom is. Próbálj meg inni adni neki, hátha azt elfogadja és nem eszik már utána.

2009. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem szopizik már egy hónapja.

Először én is mindig megpróbálom megitatni így még nyöszörögve alszik egy 20 percet de nagyon nyugtalanul és újra ébred. Próbáltam csak itatni de 15-20 percenként ébredt ha megetetem aludt még 3-4 órát

2009. nov. 4. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!