Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babámnak adhatok-e...

2 hónapos babámnak adhatok-e 2 kiskanál répalevet (orvosi tanácsra) hasmenés ellen?

Figyelt kérdés
A baba anyatej+tápszeres és valószínűleg az apukája megfázását kapta el, bár egyéb baja (láz, fájdalom) nincs. Minden pelusban van kis mennyiségű, híg széklet, amit többnyire erőlködés után nyom ki. Ti mit tennétek?
2009. nov. 4. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos mondja baja nem lehet töle.Habár ha csak keveset kakil többször az sztem nem baj.én nem adnék neki személy szerint.
2009. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha az orvos ezt mondta, mi nem fogjuk felülbírálni!

Ártani nme árthat!

2009. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg nem adnék neki. Amúgy a hasmenés nem éppen megfázásos tünet. Inkább próbálkoznék homeopátiás készítménnyel.
2009. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hígabb széklete minden további nélkül lehet. Én tuti nem adnék neki semmit. Max. vmi homeopátiásat, de csak ha nem javul 2 nap alatt...
2009. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nemcsak híg a széklete, hanem nagyon nyálkás is 2 napja. Normaflore-t kap, de a répalével kapcsolatban bizonytalan vagyok.
2009. nov. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!