Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen korban mar latszik, h...

Ilyen korban mar latszik, h jobb v bal kezes lesz a kics?

Figyelt kérdés

14 honapos a kisfiam,es azt vettem eszre,h toll kerul a kezebe akkor azonnal bal kezzel kezd el firkalni a papirra,h esetleg atteszem a jobb kezebe akkor nem ugyan olyan ugyes vele mint a masik kezevel.

Mar ebben a korban is latszik,h milyen kezes lesz a kicsi,v ez meg alakulni fog nala?

koszonom a valaszokat


2009. nov. 4. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
én balkezes vagyok (és örülök is neki), ezért foglalkoztam már a kérdéssel, pedig még csak 7 hónapos a babám. mindenhol azt olvastam, hogy kb. 5 éves korban fog végleg eldőlni. ha van a családban balkezes, akkor van rá esély, én pl. apámtól "örököltem".
2009. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiam jobb kezes 2éves koráig balos volt,hagytuk persze.3éves kor körül alakul ki végleg.Kicsi lányom 2éves bal kézzel eszik csak,de..jobb kézzel rajzol? Majd kiderül,apuci balkezes de ez sem jelent semmit.
2009. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat.

Persze nem eroltetem En sem,es az sem lesz majd baj,h esetleg bal kezes lesz,csak erdekelt vna a Ti velemenyetek is.

koszonom

2009. nov. 4. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiam 9 hós. Apukája balos, eddig mindenért bal kézzel nyúl a drágám, úgyhogy kíváncsi leszek.
2009. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!