Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan cumi, ami a...

Létezik olyan cumi, ami a leginkább hasonlít az anyai mellre?

Figyelt kérdés

Eléggé cicifüggő a kisfiam, és eddig minden cumit kiköpdösött. Egyáltalán nem vagyok cumi ellenes, cicizik is eleget szerintem, sokszor ott nyugszik meg, de néha jó volna, ha mást is elfogadna....

A nagyobbik fiam is cumizott kb. 5 hónapos korától, odáig mindenképpen az un. fogszabályozósat akartam neki adni, de kiderült, hogy ő csak a nagy méretű cseresznye formájú cumit favorizálta.


2009. nov. 4. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem chicco márkájú a mellszívóm és cumisüveget lehet blőle csinálni.A cumi része teljesen olyan mint a mell.Az enyém is cicifüggő,már 8hónapos de csak ebből hajlandó inni.
2009. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A NUK cumiknak mellbimbó formájuk van, nekünk a cumisüveg, és a cumi is az. Szereti a lányom nagyon:)

2009. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, a NUK-ot még kipróbáljuk, mert nem cumisüveg, hanem alvó v. játszó cumi kellene.
2009. nov. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!