Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is mondták már, hogy...

Másnak is mondták már, hogy lusta a babája?

Figyelt kérdés
Az én babám betöltötte a 15. hetet. Tanácsadáson, azt mondta a dokinő hogy lusta a baba. Szerintem meg megfelel a korának. Ti mit mondtok erre?
2009. nov. 4. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.4 hónapos koráig üvöltött hason.4.5 hónaposan átfordult,6 hónaposan ült,most 7 hónapos és 1 hete áll.

Én 3 hónaposan kérdeztem az ortopédián,mert a mi dokink szerint is lusta volt.Azt mondta,hogy most ez a legújabb gyerekorvosi hülyeség.Szerinte nem volt gond,így én megnyugodtam.Mellesleg a 15 hetes babádnak eléd kéne rakni a reggeli kávét?

2009. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a mozgására értették,akkor jobb ha fokozottan figyeled.Sajnos egy rokon kislányra is mindig ezt mondta az orvos,és túl későn derült ki,h nem lusta,hanem hypotón.Nem ijesztgetni akarok,csak annyit tanácsolni,h figyeld a mozgását.
2009. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvoshoz azért megyünk, mert számít, hogy mit mond, mi a meglátása! Ellenkező esetben fölösleges elmenni.

Jobb, ha figyeled a babádat. Lehet, hogy az orvos túlreagált valamit, de jobb félni mint megijedni!

2009. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, nekem sokáig mondták, aztán 3 hét alatt kezdett el kúszni, mászni, felülni. 10 hónapos és már magától! feláll, és bizonytalanul ugyan, de megy!
2009. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!