Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek farfekvéses volt végig...

Akinek farfekvéses volt végig a babája, mit mondtak az orvosok, miért nem fordult meg?

Figyelt kérdés
Pl.rövidebb köldökzsinór,nem jó helyen tapadt méhlepény....
2010. jan. 22. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Én picikém is faros,már a 32 uh-n is az volt,most is az 38+7 hetesen.Nekem azt mondta a doki,hogy oka van annak,ha nem fordul be.Ahogy Te is írtad,lehet,hogy rövidebb a köldökzsinór,vagy a méh alakja olyan,hogy nem megy Neki.Vagy csak egyszerűen így kényelmes Neki.:-)

De lehet,hogy nem is fog kiderülni,hogy miért.

Neked is farfekvéses?

2010. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én pocaklakóm ahhoz még korán van,hogy ezt egyértelműen ki lehessen mondani.Még csak 22+4hetes.Igaz a 19heti UH medencevégű volt.Csak föl szeretnék készülni minden eshetőségre.Igaz,az 1.babám kezdetektől fejvégű volt,de vele nem is aggódtam ennyi "hülyeségen"
2010. jan. 22. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

1-ső vok.

Minden uh-n máshogy volt az Én kislányom,állandóan forgott.csak a 32.-től sejtettük,hogy faros lesz.Mondjuk van még egy parányi remény, hogy megfordul,bár nem sok,mert nem pici baba,most kb3500-3800g körül lehet,és még semmi jele,hogy ki akarna bújni.

Szóval a Te kisbabádnak még bőven van ideje:-)))

2010. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is faros volt. 32 hetesen mondta a doki, hogy szinte semmi esély nincs rá, hogy beforduljon, mert hosszú baba. Hogy volt-e más oka is nem tudom, én nem kérdeztem, ők nem mondták.
2010. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első kisfiam végig a fenekét mutogatta, egyedül a 4D-s 28 hetes uh-on láttuk, hogy kissrác. A dokim kb a 38-39. héten csak "pocaktapogatással" azt mondta, hogy befordult, erre a kiírt napomon derült ki uh szerint, hogy faros. Másnap akartak indítani, de ezért inkább császár lett 4 nap múlva. Mondjuk meg sem indult, nem is tágultam, magzatvíz sem folyt, doki szerint "visszafordult". 58 cm-vel és 3,63 kg-val, szerintem meg csak a fenekét nézte fejnek, mert hát csontosfeneke van...Nem mondta, mitől lehet, én sokáig dolgoztam, ülőmunkát, irodában, én arra tippelek, hogy lehet nem volt elég helye? Most jön a 2., most még tovább fogok dolgozni, egyenlőre megint a fenekét mutogatja......

Úgyhogy szerintem ez sokmindentől függhet, lehet alkati, vagy lustaság, vagy tényleg köldökzsinor.

2010. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!