Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok amikor leengedtétek neki a kiságyát?

Figyelt kérdés
Elég akkor lejjebb tenni mikor már fel tud ülni?
2009. nov. 4. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5,5-6 hónapos körül volt! Én akkor tettem lejjebb, amikor először négykézlábra állt! Ne várd meg amíg fel tud ülni, mert addig még sok érdekes dolgot produkál előtte! :D
2009. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lányom 5 hónapos, pont most engedtük lejjebb az ágyát, mert irtó nagyokat hancúrozik benne....jobb megelőzni a bajt. Még nem ül fel vagy áll négykézlábra, de össze-vissza pörög benne meg a lábát felpakolja a rácsokra és van, hogy a fenekét egészen a peremig felnyomja...
2009. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan középső pozíció,6 hónaposan teljesen le.Én nem vártam meg,hogy felüljön,mert elég nagy plüss állatkái vannak,és tapasztalatból tudtam,hogy tuti azokon fog ücsörögni(+6-7 cm).Onnan már bármi sikerülhet.
2009. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5,5hónaposan amikor már fel tudott ülni egyedül, utána pedig legalsóra,7hónaposan mikor egyik reggel felállva fogadott.
2009. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is 5 hónapos a fiam és nagyon tud hancúrozni, forgolódni a kiságyban. Akkor leengedem én is neki.

Köszi a válaszaitokat!

2009. nov. 4. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tedd lejjebb, sose lehet tudni! :)

5 hónapos kora körül szereltem lejjebb a kiságyat és 4 napra rá felült. Pont jókor időzítettem. :)

2009. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

1 szinttel lejjebb 5 hónaposan,legalulra akkor,amikor felállt ,7,5 hónaposan.

2009. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is!
2009. nov. 4. 17:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!