Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám az óránkénti...

Hogyan tudnám az óránkénti evésről leszoktatni a babámat?

Figyelt kérdés
5 hetes és van mikor sokat óránként eszik és ilyenkor ráadásul keveset is 40-50ml (mikor már 90ml eszik de ez is kevés mert állítólag neki már 120ml kéne. )
2008. júl. 3. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Bár nem írtad, de gondolom, szoptatsz?! Valószínűleg szomjas. Egyrészt. Másrészt nem telik el elég idő 2 etetés között, hogy rendesen egyen. 2 etetés között ajánlatos 2 órát várni, mert különben a félig megemésztett tejcire (tápszerre?) eszik és fájhat a pocakja tőle! Próbálj meg steril vizet adni neki 2 etetés között és 2 órán belül, ha lehet, ne adj neki. Ha csak szomjas, elég lesz a víz, ha viszont éhes, valószínűleg sírni fog a ciciért. Lehet, hogy nem elég neki a tejci. Beszélj a védőnővel is erről szerintem!

Jó babázást!

2008. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon pici még, pici a gyomra, az anyatej gyorsan emésztődik, nagyon-nagyon meleg van, lehet, hogy növekedési fázisban is van, egyszóval HAGYD szopni óránként!!! Ne adj neki vizet, feküdj mellé, vegyél egy könyvet, szervezz háztartási segítséget, ha mód van rá, és engedd, hogy cicizzen. És ha nekem nem hiszel, hívd fel a mellékelt lista szerinti valamelyik szoptatási tanácsadónőt, nekem sokat segítettek. Ne kedvetlenítsen el, ha nem érsz el rögtön egy-kettőt, ők maguk is többgyerekes gyakorló fiatal anyukák, és szerintem szuperek!!!

[link]

2008. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Suttogó I. című könyvet. Sok hasznos dolgot lehet belőle tanulni.
2008. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni hogy tápszert kap a pici
2008. júl. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!