Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 9-10 hos koruli...

Mit adtok 9-10 hos koruli babatokra a teli vastag belelt kabat ala?

Figyelt kérdés
Kisfiam utalja a meleget, komolyan mondom inkabb fazik, csak melege ne legyen. Tepi le magarol a ruhakat. Ezert gondoltam, hogy nem adok ra sok reteget kabat ala, de azt vastagot. Pl. egy hosszu ujju body es egy vastag pullover es arra a teli kabat? Alul harisnya es meleg gatya.
2009. nov. 4. 09:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább rétegesen öltöztesd.A vastag ruha helyett 2 vékonyabbat.Én így öltöztetem a gyerekeimet: hosszú ujjú body,a nagyobbiknak trikó helyette,vékony pamut pulcsi,nem túl vastag kötött kardi,polár mellény.Alul harisnya,naci,bélelt nadrág.Kint nem lesz melege így,főleg ha babakocsiban van.Én még abban is betakarom,és ráteszem a kocsi téli lábzsákját is.A kocsiban nem mozog a gyerek úgy mint mi amikor sétálunk vele,eleve melegebben kell felöltöztetni.Amúgy az enyémek sem szeretik ha melegük van,a lakásban egy badyban és naciban vannak.
2009. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Bár nem egyformák a télikabátok sem,azt leginkább te érzed,hogy elég-e alá a vastag pulcsi.Arra azért vigyázni kell,nehogy megfázzon a kicsi.Az én kisfiam 10 hónapos,szintén utálja az öltözködés minden mozzanatát és ezzel együtt a kabátot,sapit,sálat meg a többit is.

De azt gondolom,inkább kicsit sírdogáljon,mintsem meghűljön.

Így öltöztetem:h.ujjú body,fölé h.ujjú póló,vastag pulcsi,rá a kabát.Alul harisnya,vastag melegítő naci,zokni,cipő.Most szeretnék beszerezni egy vastag,bélelt kocsicipőt.

2009. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!