Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen egy 5 honapos baba...

Mi legyen egy 5 honapos baba elso igazi etele? Mivel kezdjük?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a "klasszikus" reszelt alma pont jó lesz.
2009. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy kis almalé, mármint igazi alma leve pl. amikor lereszeled és kinyomkodod. mivel eddig csak folyadékot kaphatott, elég ha az íz új, ha ezt megszokja én akkor adnék neki reszeléket is (akkor meg az íz ismerős lesz és az állag új)

utána már bátrabban lehet a többi gyümivel, péppel

2009. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
reszelt alma leve, őszibarack leve (ez inkább üveges), sütőtöklé, ha az ízekel megbarátkozott, lehet a reszelékkel együtt adni.
2009. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat is. Es peldaul fott repat adhatok neki? Mert ezt is ajanljak kezdesnek.
2009. nov. 4. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Én főtt répát kevertem el anyatejjel, az almát és barackot is bírta alányom, de fájt a hasa tőle.

Csak az nem lé, hanem legjobb esetben is pépesre tudod átpaszírozni.

Elsőnek jobb a leveket és gyümölcspépet kínálni, könnyebben csúszik.

De az enyémnek a répától sem volt baja. De a répát megbízható helyről vedd és csak főzve add, mert a nitrát(nitrit?) veszélyes még, mert nem üríti ki a picik szervezete.

2009. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!