Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Tanácsokat várok!

Mit tegyek? Tanácsokat várok!

Figyelt kérdés
Kisbabám cumisüvegből tápszert eszik,és nagyon mohó! Sajnos minden sokszor előfordul,hogy félrenyel,és olyankor nem vesz levegőt! Nagyon megijedek
2009. nov. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kisebb lyukú cumiból itatni.,Valószínűleg több megy a szájába,mint amennyit le tud nyelni.
2009. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj kisebb lyukú cumit tenni az üvegre, akkor csak lassabban tudja inni és kevesebbet nyel félre. Mennyi idös a kisfiad?
2009. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg tőle 5-10 másodpercenként elvenni, hátha így lassít. Hozzá kell szoktatni valahogy, hogy lassan egyen, vagy olyan cumit venni, ami antikolikus, vagy esetleg boltban tudnak segíteni. Nekünk ez az antikólikus vált be, azzal lassabban evett.
2009. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne fektetve etesd (ha úgy eteted) hanem félülő helyzetben.
2009. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ez volt a helyzet.Én félig ülő helyzetben tartottam az ölemben, bár ennek ellenére is félre nyelt.A kisebb lyukú megoldás lehet de nálam ez is türelmetlenné tette. A tápszerrel úgy tudom legalább 3- 4 órát várni kell mire a következő etetést elkezded, egy kicsit hozd előrébb az etetést, ne várasd ha már nagyon éhes persze reális keretek között.
2009. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!