Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől piroslik igy a pofija?

Mitől piroslik igy a pofija?

Figyelt kérdés
10 Hós a kislányom, kb 3 napja azt vettük észre hogy erősen piroslik az arca, de mindig ki feehéredet, de ma nem már órák óta rák vörös, az orra a két arca teljesen és az álla, szabályos körben a szájacskája körül csak a homloka nem. A lázát mértem teljesen normális, melege nincs mert ha leveszek egy réteg ruhát rola akor jég hideg mindene...., lehet alergia szerintetek, vagy valami más, ja amugy ha fontos lenne akor fogzik
2009. nov. 3. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

A fogzástól lehet piros a pofija.

A lányomnak is az volt amikor jöttek a fogai(de nem mindegyiknél),pár nap alatt elmúlik.

2009. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor van ilyen, amikor a hideg szél megfújja az arcát a fiamnak. Hiába kenem be neki, nagyon érzékeny a bőre.
2009. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, akor megnyugszom
2009. nov. 3. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a hidegre tippeltem,meg lehet a bőrével is valami.Neem egészen 14 éves koromig például pirosodott az arcom,de nagyon durván,volt h egész nap vörös volt az arcom:SValamit a hajszálerekről mondtak,de már nemtudom,mert kozmetikus mesélte:)))


Ada és Abigél:))

2009. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor hideg szél fúj, az én kisfiam pofija is így néz ki. Zsíros krémmel kend be, mielőtt kimentek.
2009. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ezt 4 hónaposan tapasztaltuk, mikor a Kecskeméti 4 hós málnás desszerttől allergiás lett. Semmi más jele nem volt, csak a nagyon piros arca, meg a testén két piros folt. Le is fotóztuk. Nem adtál neki valami újat?

2009. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem atam neki semmi újjat amit edig nem evett volna..., elég sokat kint voltuk ma lehet hogy tényleg a hidegtől van..., de most reggel néztem még mindig piros neki egy kicsit, ha nem mulik el rákérdezek a okinál, öszi a válaszokat
2009. nov. 4. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!