Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is alszik így?

Más baba is alszik így?

Figyelt kérdés

5 hónapos a lányom, eddig a hátán aludt mindig. Mostanában néha már hason is elalszik, de amikor ez van, akkor a kis fejét nem fordítja el oldalra, hanem arccal a kiságy szivacsába "süpped". Hiába próbálom elfordítani a fejét, visszarakja. Lehet, hogy lüke vagyok, de nem fullad meg így? Éjjel nem virraszthatok mellette, hogy fordítgassam...

Mit javasoltok? Vagy nem lesz baja?


2009. nov. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 7 hónapos lányom mind a mai napig csinál így! Eleinte mindig elfordítottam a fejét, ő meg persze vissza. Ha nem jó neki akkor úgyis elfordítja, ez miatt ne aggódj. így biztos kényelmes nekik, nem fognak megfulladni.
2009. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huhh, köszi, megnyugtattál:) Azt én is gondoltam, hogy neki így kényelmes, mert amikor nem alszik elég mélyen, azonnal visszarakja úgy a fejét. :)

Köszi mégegyszer!

2009. nov. 3. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is így alszik, és ráadásképpen még a babzsák csacsiját is az arcába gyömöszöli.
2009. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislánom is ezt csinálja, azon tűnődünk mindig, hogy honnan kap levegőt :)
2009. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó ezt olvasni, kicsit megnyugodtam. Az enyém is csinálja ezt, ő mindig hason alszik, és a frászt hozza rám ezzel, főleg amikor a babakocsiban csinálja, és szűk a hely, rengeteg rajta a cucc, és úgy félek, hogy nem kap így levegőt. De látom más baba is ilyen.
2009. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!