Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom kiszedni a sárgarépa...

Nem tudom kiszedni a sárgarépa foltot a kis ruhákból, előkékből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tide Super Plus Sensitive mosóport használok, ha foltosak a ruhák teszek a mosáshoz folyékony Vanish-t is.

Utoljára már a mosás előtt Vanish szappannal dörzsöltem be a foltokat, de ez sem vált be!

Tudtok vmi jó módszert?

Előre is köszi!


2009. nov. 3. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 2 praktikáról is hallottam zöldség és gyümi foltok ellen.

Az egyik a citromleves áztatás (kb 20 percig a foltra) a másik a sóval beszórás, majd ezután mosószeres áztatás és mosás.

2009. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Vanish szappan nekem bevált, de csak úgy, ha még aznap este átsikáltam vele a ruhát. Ha már úgy istenesen beleszáradt, akkor nem hozta ki.
2009. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igen, talán azon nyomban be kéne áztatni, de ez sokszor nem megvalósítható, vagy akkor naponta 3 * öltözködhetnénk, plusz a levegőztetéshez, alváshoz, így is utálja szegényem ezt a bundazsákos, pulóveres, sapkás időt :)

Én is ...

2009. nov. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!